Picts*

To be loved by the ONE!*

1. listopadu 2011 v 22:15
To love is one thing.
To be loved is another.
But to be loved by the ONE you love... is everything.
A tak to prostě je. Bohužel, bohudík... Můžeš někoho milovat. Tak hrozně moc si přát být s ním. Ale nebudeš. Stejně tak, jako když někdo miluje Tebe. Ale Ty si toho nevážíš. Ty chceš prostě toho jednoho... Koloběh života. Ale JEDNOU přijde ten den. Kdy Ty budeš zamilovaná. Tak strašně moc zamilovaná... a budeš se modlit, aby to tak bylo i naopak... a ono bude. Budeš se cítit jako princezna a budeš šťastná. Protože každý člověk má tady na světě někoho...kdo je mu určen :)
A nevadí, že si svého kluka nejspíš nevezmeš. Že Vám to nevydrží několik let, nezaložíte si rodinu a nebudete šťastní do smrti. Protože tak je to jen v pohádkách... Ale musíš si užívat. Užívat té chvíle, kdy jsi šťastná. Ať je to na den, týden, rok nebo na celý život... Protože nic není navždy.
A tak miluj a budeš milován. Nevyjde Ti to vždycky. Budeš zklamaná a smutná, šťastná i vysmátá... budeš brečet, volat kamarádkám, hádat se... převrátí se Ti život vzhůru nohama...
...ale nakonec pochopíš..
...že je to to nejlepší, co Tě mohlo v tu chvíli potkat.

In love with 2 people*

31. října 2011 v 17:27
If you love two people pick the second one.
Because if you loved the first, you wouldn´t have fallen for the second.
By Johny Depp


Ono na tom něco bude :)

Always here*

31. října 2011 v 17:01

Just in case you forgot, I´m always here for you.
Někdy jsou v našem životě lidi, kteří ho změní. Možná navždy, možná nachvíli, možná jen pro tu dobu, co jsou s námi. Ale jsou i takoví, kteří můžou odejít, můžou nám ublížit, podvést, oklamat, zranit... ale my tu pro ně budeme vždycky.
Znáš to. Stojíš naproti němu a ptáš se. On odpoví. Moc dobře víš, že lže. A nejradši bys na něj začala řvát a nadávat mu, ale ty jenom v tichosti odejdeš. Miluješ ho a nenávidíš zároveň. Chceš zapomenout, ale nejde to.
Protože víš, že když bude potřebovat... budeš tu pro něj vždy i přes to, co ti udělal.
 
 

Reklama