Květen 2011

SONKanadu*

31. května 2011 v 14:01 | Denii*
Tak jsem pro vás vymyslela soutěž. Všimla jsem si totiž, že hodně z vás jezdí v létě na tábory. A jak je tak zvykem na táborech (teda na tom našem ano), téměř nikdo se nevyhne Kanadě. A bohužel to ani nemusí být o kanadské noci, protože loni se mi dělo pořád něco :D
A tak je vašim úkolem napsat do komentářů jakou kanadu na koho chystáte, jakou jste zažili nebo stačí jen vymyslet jakoukoli škodolibost ačkoli na tábory nejezdíte. Jen vyplnit:

To dodói, me faz um curativo? Popis + příprava
To dodói, me faz um curativo? Na koho (vedoucí, děcka, kuchařky, oddíly...)

Až začne soutěž - podle počtu přihlášených, dám vám vědět na blog, bude se hlasovat o nejlepší nápad :))Kulma*

31. května 2011 v 11:53 | Denii*
Rozhodla jsem se koupit si kulmu. Ale nic moc o tom nevím, jaká značka je nejlepší nebo podle čeho se to rozlišuje. Chtěla bych nějakou kvalitní, klidně trošku dražší, ale hlavně aby byla dobrá, když už si jí koupim :))) A tak se ptám těch co mají kulmy jakou by mi doporučili?


Bez vody*

31. května 2011 v 11:17 | Denii*
Tak jsem šla dneska jako každé ráno do školy. Včera jsem se ještě učila na testy, skoro všechno jsem to vyjímačně uměla :D A jak tak jdu do tý školy, před školou všechno plave.. Ale ani mi to nepřišlo nijak divný. Až u vchodu zástupce hlásí "Neteče voda, nebude se učit". Co víc si přát? :D Jenže nás nemohli pustit domů.. Tak že se teda pojede na Vyšehrad, ale já protože bydlím kousek, tak si pro mě došla mum se psem a šla jsem dom :)) Jenže jsem se tam na 10:15 musela vrátit, kdyby to náhodou šlo.. Ale ono nešlo, takže jsem šla zase domů :D


Leggings*

30. května 2011 v 18:48
Jedním z oblíbených témat všech blogů je móda. Já poslední dobou ujíždim na legínách. Džíny ani kalhoty už v podstatě nenosím. Ale nevím, kde sehnat nějaký hezký, zajímavý nebo barevný. Mám jen černý, šedý, leopardí a lesklý. Co si o legínách myslíte ??? Víte o nějakym dobrym obchodě, kde mají pěkný zajímavý?


Taneční*

29. května 2011 v 13:03 | Denii*
Taaak, předchvíli jsem se zapsala k Hesovi do tanečních. Docela se tam těšim, ale je to vcelku drahý. Šaty a boty mám z letošního plesu, ale stejně doufám, že mi rodiče nějaký ještě koupí :) Hlavně na prodlouženou <3 Hrozně se tam těším, i když s mýma věčnýma, téměř každodenníma tréninkama už nebudu mít skoro vůbec čas. Ale co, vždyť taneční jsou sranda. Obzvlášť pro někoho, kdo závodně tančí :D


Today party*

28. května 2011 v 10:40 | Denii*
Dneska budu celý den s Karolí :) A nakonec u ní budem večer spát <3 Takže to bude nejlepší! :) Ozvu se vám určo zítra, ačkoli večer jdu na Superstar, tak uvidím ;) Mějte sa děckaFuture*

28. května 2011 v 9:43 | Denii*
Budoucnost. Zní to hrozně. Možná až trochu děsivě. Každý se asi občas zamyslí, co ho kde v budoucnosti čeká. Ale nejdůležitější je žít přítomností. Aneb jak se říká Co z toho, že zítra to bude lepší, když pokaždé co se vzbudím je dnes? Protože když něco chci, tak si za tím jdu. Proč to odkládat na jindy? A proč si plánovat budoucnost? Když mě klidně zítra může přejet auto... Nedoufej v zítřek, protože osud nezměníš.
Co se má stát, stane se.
Nebo ne?!


IaMmE*

27. května 2011 v 17:22 | Denii*
Nazdááár :) Mám na Vás obrovskou prosbu! Možná jste si někdy všimli, že na MTV vysílají Randy Jackson: America´s Best Dance Crew. A jelikož tanec je můj život, sleduju to docela často :) Nemohlo mi samozřejmě uniknout, že v crew IaMmE tančí Jája - výborná česká tanečnice - a proto bychom jí měli všichni podpořit, už jen proto že je z Česka. Znám jí osobně, je to super holka :)) Už jsou mezi posledními třemi crew a proto bychom jim měli dopomoc do finále! A to můžete http://www.mtv.com/shows/dance_crew/season_6/voting.jhtml když kliknete na VOTE pod IaMmE.
Počet hlasů neomezen :)Love it*

26. května 2011 v 14:36 | Denii*
Jednoho dne.. co jsem takhle brouzdala po netu, jsem na youtube.com pouštěla Just the way you are od Bruna ♫ A tam byla cover verze od jisté Maddi Jane. A upřímně? Čuměla jsem jak blázen :) Je skvělá! Sice je malá, písniček moc nemá, ale věřím, že to někam dotáhne. A tady je její nejnovější písnička:

Šedesát-pět*

25. května 2011 v 21:02 | Denii*
Šedesátpět. Obyčejné číslo. A co tohle číslo znamená? No ano. Obvod pasu. A kde jsou míry 90-60-90 ??? Tak o těch si můžu nechat jen zdát :D ..ale dřív jsem mívala dokonce 67cm, takže jsem 2 cm zhubla :) A jak vlastně? Největším zlem pro mě byly asi sladké minerálky. Dřív jsem vůbec nepila vodu. Nenáviděla jsem ji.
Ale teď? Ano, všechno je to o zvyku. Vodu piju uplně normálně, minerálky už ani nepotřebuju :) Se skoro každodenním tréninkem mám výdej kalorií až až a když omezíte nějaké ty sladkosti, zmrzliny a takové ty prohřešky kolem, jde to dolů celkem rychle. Taky jsem si zvykla přestat se přejídat. K čemu jíst, když nemáte hlad???
Není přeci nutné počítat všechno na kalorie a hladovět. Jen stačí troška pohybu a rozvážnosti. Odpustit si ty dobroty, které nejsou třeba. Věřte, že vám časem nějaké to kilčo dolů udělá radost.


1st week*

25. května 2011 v 20:43 | Denii*
Ták je tady návštěvnost za 1.týden po "rekonstrukci" :)
Asi to bude nějakou chvilku trvat, než to naroste, ale s tím se počítá :)Summer with blond - lay 0.2*

24. května 2011 v 21:30 | Denii*
Tak je tady nový lay, tak jak jsem slibovala ;) Jsem docela spokojená, sice to není nějak extra veselé jak jsem chtěla, ale na určitou dobu ho tu nechám :)
Jak se líbí vám?New lay*

24. května 2011 v 17:22 | Denii*
Čawte děcka :))
Tak jsem se rozhodla udělat tu nový lay a celý to tu nějak poupravovat. Venku je hezky, léto se blíží a tak by to chtělo nějaké veselé barvy :) Uvidím, jak to dopadne, musím někde chytnout nějakou inspiraci :)


Bez nálady na vše*

23. května 2011 v 22:48 | Denii*
Čawtee :) Tak dneska to byl takovej den neden.. Mám tisíc věcí do školy, nechce se mi nic dělat. Nálada je na bodu mrazu pohybujíc se někde mezi -0,5 a 0°C. Dobré, že? :// No nemyslím si. Mám zmatek ve všem, v sobě, nic nestíhám, nic mi nejde. Doufám, že je to zas jen chvilkovej stav, protože z toho by mi asi brzo jeblo. Zítra se ozvu :)
Good nite*


Pierc*

22. května 2011 v 16:24 | Denii*
Tak... když se tak náhodou koukám do zrcadla a zase si uvědomim, že už to jsou skoro 3 týdny, co jsem si nechala píchnout pierc, je to vlastně mnohem míň, než od toho očekáváte :D Ale pocit je to hezkej :) Mám bohužel zatím ten základní, než se to zahojí atd. A to tenhle:

Ale až to půjde, tak si koupím nějakej novej :) Hrozně se mi líbí jeden, ale je od Swarovskiho a tomu tak trošku odpovídá ta cena :( Ale je uplně hezkej :) Co myslíte?
Piercing s krystaly Swarovski Boules B

Superstar*

22. května 2011 v 12:56 | Denii*
Jako každou neděli zase poběží večer na Nově ČS Superstar :) Ačkoli to hrozně lidí kritizuje, já se na to dívám ráda :) Myslím, že je fajn, že tam ty lidi šli a snaží se něco dokázat. Protože je to lepší než sedět doma a čumět na tu televizi. Aspoň se o to pokusili a vyšlo jim to :) a to by se jim mělo přát :)) Proto jim všem tak fandim. Ale nejvíc asi Gábi Gunčíkové a Martinovi Harichovi :) Komu fandíte vy??

Today*

21. května 2011 v 23:44 | Denii*
Dneska jsem byla s holkama venku, jak jste si tu už mohli ostatně jednou přečíst :) A vznikla z toho jedna fotka.. Teda ono jich je víc, ale má je všechny Baru :) A tak vám jí sem dávám s pozdravem na dobrou noc! :))


Španělsko*

21. května 2011 v 20:27 | Denii*
Tak po skvělym odpoledni s holinama s LA jsme s rodičema grilovali a teď musim psát deník ze Španělska :) Jednoduše proto, že chodím na španělskou školu a před dvěma týdny jsem se vrátila z Barcelony. Minimální délka 15 A4, všechno ve španělštině.. to jsem na sebe zvědavá :D Tak mi držte palce!


Friends*

21. května 2011 v 12:49 | Denii*
Tak já zase razím pryč :) Jdu s holinama z LA do parku posedět, když je venku tak krásně :)) Nechápu, jak někteří můžou sedět celý den u počítače, když venku svítí sluníčko. Přijde mi to jako uplná ztráta času. No ne? Já nevím, každý má nejspíš trošku jiné priority. Každopádně večer sem ještě něco přidám nejspíš :)
Mějte se krásně!

XOXO Your Denii*

Konec světa již dnes*

21. května 2011 v 12:07 | Denii*
Tak jsem se dočetla, že v USA se našla nějaká sekta, které tvrdí, že konec světa přijde již dnes 21.května 2011. Řekl to nějaký Herold Camping, který se opírá o Písmo svaté a tvrdí, že je to tak napsané v Novém zákoně. Já osobně takovým věcem moc nevěřím, ale třeba by se někdo našel.. Co myslíte